Кошик
1 відгук
Контакти
Будівельні матеріали — ТЦ «Дім ДРІМ»
Наявність документів
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38098841-72-00infobox
+38031442-23-80infobox
+38031442-24-60бухгалтерія/факс
+38031442-24-86бухгалтерія/факс
Іван Левко
УкраїнаЗакарпатська областьІршавав. Шевченка, 8490100
Мапа
Мапа

Пінополістирол

Пінополістирол

Про матеріал

Екструдований (екструзійний) полістирол, або XPS — це матеріал, що має високі ізоляційні властивості, що був розроблений американською фірмою DOW ще в 1941 році. В основі його виробництва лежить нагрівання, видавлювання з екструдера і введення спінюючої реагента в полістирол загального призначення. Завдяки використанню цієї технології, отримана продукція має однорідну структуру герметичних осередків, непроникних для рідин, газів і тепла. Важливим чинником для використання XPS є і його мала питома вага.

Матеріал Sobraisol SobraISOL ™ — теплоізоляційний матеріал останнього покоління. Готова продукція (листи) з закрито-пористої структурою має або гладку, або перфоровану поверхню.
SobraISOL має міцну, цільну мікроструктуру, що представляє собою масу закритих осередків. Проникнення газу і води з однієї комірки в іншу неможливо, завдяки чому досягається висока вологостійкість, дуже висока механічна міцність на стиск і довговічні теплоізоляційні властивості.
Для підвищення вогнестійкості в плити з екструдованого пінополістиролу додають антипірени виробництва компанії Clariant і отримують самозатухаючий матеріал — при ліквідації джерела полум'я його горіння припиняється.
До основних достоїнств SobraISOL можна віднести:
— Легкість обробки і високу механічну міцність;
— Стійкість до циклічного замерзання і відтаванню;
— Низьку експлуатаційну теплопровідність;
— Мінімальне водопоглинання;
— Структурну стабільність в широкому діапазоні температур;
— Хороші шумоізоляційні властивості;
— Хімічну стійкість (за винятком органічних розчинників, безводних кислот і бензину);
— Довговічність (закрита пористість SobraISOL виключає капілярні явища, надаючи плитах високу морозостійкість та відмінну біологічну стійкість, що дозволяє використовувати плити при безпосередньому контакті з рослинністю та грунтовими водами протягом 100 і більше років).

Крім того, екструдований пінополістирол SobraISOL в експлуатації безпечний для людини і навколишнього середовища, є інертним матеріалом, тому не виділяє шкідливих речовин і запахів, не приваблює гризунів. А стійкість до біологічного впливу (зокрема, до гниття) робить його незамінним у цивільному та промисловому будівництві для теплоізоляції.

SobraISOL ™ повністю відповідає вимогам за технічними показниками огороджувальних конструкцій згідно з ДБН (Державним будівельним нормам) В.2.631: 2006.
Витяг з ст.1.15дБн: «Проектування теплоізоляційної оболонки будинків треба здійснювати із застосуванням теплоізоляційних матеріалів, термін ефективної експлуатації яких складає на менше ніж 25 років … У конструкціях СФТО (Системи фасадні теплоізоляційно-опоряджувальні) повинні застосовуватися теплоізоляційні матеріали з терміном ефективної експлуатації не менше розрахункового терміну експлуатації системи … «.

Сфера застосування

Промислове будівництво Матеріали, застосовувані для теплоізоляції підлог у промисловому будівництві, піддаються підвищеним навантаженням, тому вони повинні мати наступні характеристики:
— Високою міцністю на стиск;
— Малим ступенем деформації при стисненні;
— Мінімальної теплопровідністю для зниження до мінімуму товщини теплоізоляції;
— Максимальною довговічністю.
Плити SobraISOL марок CI 44 й CI 55 володіють перерахованими властивостями, зручні в роботі, поєднують простоту і швидкість укладання з невеликою кількістю відходів, що мінімізує вартість робіт по теплоізоляції.

Підлога в промислових спорудах Перевага плит XPS особливо очевидно при пристрої підлог по грунту промислових будинків і торгових комплексів, а також інших будівель і споруд, у яких підлоги укладаються безпосередньо на спеціально підготовлену підставу. Таке утеплення ефективно навіть при експлуатації в самих екстремальних умовах: дії вологи, низьких температур і механічних навантажень, а також за наявності в районах будівництва водоносних шарів і грунтових вод. SobraISOL незамінний в тих випадках, коли поряд з високими теплоізоляційні властивості необхідні високі міцнісні властивості матеріалів, а часто і хімічна стійкість матеріалу утеплювача. Дана властивість плит з екструзійного пінополістиролу в повній мірі використовується при влаштуванні підлог промислових (плити марки CI44) будівель. У таких будівлях дуже часто підлоги встановлюються з урахуванням проїзду автотранспорту. Плити SobraISOL при цьому включають до складу конструкції підлоги і вони виконують несучу функцію, сприймаючи і передаючи навантаження на основу.

Зовнішня теплоізоляція Також як і в цивільному будівництві, екструдований пінополістирол використовують для теплового захисту (як правило, в якості зовнішньої теплоізоляції) заглиблених в грунт споруд, а також обвалованих споруд, (наприклад, резервуарів для води та іншого), обкладаючи плитами пінополістиролу бетонні або металеві частини конструкцій, що стикаються з мерзлих, або сезонно-промерзають грунтом підстави.

Сендвіч-панелі Випуск плит товщиною від 20 до 30 мм дозволяє задовольнити попит виробників сендвіч-панелей на якісний заповнювач з високими теплоізоляційними показниками. До цих пір ці компанії змушені були застосовувати імпортний дорогий матеріал через відсутність вітчизняних аналогів. Для цих цілей підходять пінополістирольні плити марок CI 33 і CI 44. Крім того, SobraISOL використовують для облицювання поверхні (вирівнювання під оздоблення) стін, стель і ін., А також для створення необхідного мікроклімату в приміщенні.

Містки холоду Плити пінополістиролу малої товщини, наприклад, 20 мм, використовуються в промисловому будівництві для теплоізоляції містків холоду, а також для влаштування температурних і деформаційних швів у різних бетонних конструкціях та спорудах. Містки холоду утворюються в тому випадку, коли будматеріали з високою теплопровідністю, такі як бетон, знаходяться безпосередньо під впливом температур зовнішнього повітря. Утеплювач фундаменту повинен бути розташований так, щоб він був пов'язаний з утеплювачем для всього будинку і при цьому був би його продовженням. Містки холоду можуть сприяти силам морозного обдимання або, принаймні, створювати місцями більш низькі температури або конденсат на поверхні плит. Необхідні заходи по правильній установці утеплювача повинні бути прийняті в процесі будівництва.

Цивільне будівництво

Фундамент Плити SobraISOL ідеально підходять для утеплення стін підвалів і підземних споруд. Це практично єдиний вид утеплювача, що дозволяє вирішити завдання утеплення підземної частини будівель в умовах руйнівного впливу грунтових вод і рухів, а також в умовах пучинистих сезоннопромерзающіх грунтів.
Застосування екструзійного пінополістиролу SobraISOL дозволяє вирішити основні проблеми, пов'язані з пристроєм підвальних приміщень і зведенням фундаментів.
Відомо, що навіть у захищених від зволоження конструкціях до 20% всіх втрат припадає на зону підвалу.
За інших рівних умов найбільш прийнятна як з технічної, так і з економічної точки зору суцільна зовнішня теплоізоляція підвальній частині, що забезпечує крім ефективного збереження тепла в приміщенні захист гідроізоляції від механічних впливів.
Очевидно, що теплоізоляція в даному випадку повинна відповідати наступним параметрам:
— Висока механічна міцність на стиск;
— Низьке водопоглинання;
— Коефіцієнт теплопровідності менше 0,04 ° С на Вт / мК;
— Екологічна чистота;
— Довговічність не менше 50 років
Саме тому екструзійний пінополістирол незамінний для утеплення фундаментів, підвалів, цокольних поверхів, тобто там, де застосування інших матеріалів неможливо із-за високої вологості або низької механічної міцності.

Підлоги Підлоги грають значну роль в збереженні тепла усередині будівель. Втрати тепла через підлогу без теплоізоляції можуть досягати 15-20% від загальних тепловтрат.
При проектуванні потрібно пам'ятати про можливу конденсації вологи на поверхні підлоги і в місцях сполучення стін та підлоги, а як результат — поява грибкових утворень і цвілі, що надають руйнівну дію на конструкції і на здоров'я людей.
Матеріали, застосовувані для теплоізоляції підлог, піддаються підвищеним навантаженням, тому вони повинні володіти високою міцністю на стиск і малим ступенем деформації при стисканні.
Іншими характеристиками теплоізоляційного матеріалу, що дозволяють зменшити до мінімуму її товщину, є низька теплопровідність і здатність зберігати вихідні теплоізоляційні властивості протягом усього терміну експлуатації (навіть при дії вологи і механічних навантажень).
Плити SobraISOL марки CI44 володіють перерахованими властивостями, зручні в роботі, поєднують простоту і швидкість укладання з невеликою кількістю відходів, що мінімізує вартість робіт по теплоізоляції.

Стіни Утеплення зовнішніх стін є одним з основних заходів з теплоізоляції будівлі, оскільки залежно від конструкції стін через них втрачається в середньому до 40% тепла.
Зовнішні частини будівлі при експлуатації відчувають значні фізичні навантаження внаслідок впливу комплексу факторів: перепаду температур, атмосферної вологи, біологічно агресивного середовища, сонячної радіації та ін.
Спочатку, основними сферами використання екструзійного пінополістиролу залишалися фундаменти і покрівлі. Однаковсе частіше вже на стадії проектування як утеплювач стінових конструкцій закладається саме екструзійний пінополістирол. Адже теплоізоляційні матеріали з низькими коефіцієнтами теплопровідності дозволяють зменшити товщину стіни і добитися потрібного теплоізолюючого ефекту. Ні матеріалів, які б повністю затримували потоки тепла, але є матеріали, які обмежують його втрати. Для будь-яких типів будинків при використанні утеплення із екструзійного пінополістиролу можливо зменшити втрати тепла на 70-80%.

Зовнішнє утеплення Фасадне утеплення (утеплення стін зовні) — найпоширеніший спосіб утеплення стін. Його перевага полягає в тому, що несуча конструкція розташована в зоні позитивних температур, при цьому конструкція не піддається атмосферних впливів, ремонтні роботи виконуються без виселення мешканців (у разі реконструкції), а сама стіна працює в більш сприятливих умовах.
Стіни із застосуванням такої теплоізоляції залишаються завжди сухими, не піддаються гниття і утворення цвілі протягом усього терміну експлуатації, роблячи житло комфортним і екологічно чистим.
Несучі огороджувальні конструкції при зовнішньому розташуванні утеплювача є додатковими акумуляторами тепла, що дозволяє істотно знизити експлуатаційні витрати на опалення.
При фасадному утеплення необхідно враховувати, що коефіцієнти лінійного розширення штукатурки і теплоізоляційної прошарку не завжди співпадають, що призводить до відставання і подальшого руйнування облицювального шару. Потрібно передбачати спеціальні заходи — розрізку на температурно-деформаційні шви, «вивішування» штукатурного шару, для забезпечення його роботи окремо від утеплювача і можливості вільно деформуватися в процесі експлуатації.
Застосування SobraISOL як утеплювач зовні будинків дозволяє істотно підвищити теплоізоляційні характеристики стін, не зменшуючи корисної площі всередині будівель.
Утеплення у внутрішньому шарі стіни
Поряд із зовнішнім утепленням, існує спосіб, при якому закладка теплоізоляційної прошарку виробляється всередину стіни. Особливістю даного виду утеплення є неремонтоздатність конструкції, тому що для заміни утеплювача потрібно повністю розібрати конструкції стін. Відповідно, теплоізоляція повинна виконуватися з довговічного матеріалу, з терміном служби не менше, ніж термін служби матеріалу, з якого виконана несуча частина стіни.
Відзначимо, що чим менше водопоглинання матеріалу, тим він довговічніше. Це обумовлено тим, що вода, потрапляючи в пори, при негативних температурах замерзає і розширюється в об'ємі, що призводить до порушення цілісності теплоізоляційного матеріалу. І тут лідируючі позиції утримує екструзійний пінополістирол «SOBRAISOL ™».
Як показує досвід будівництва, часто в стіни як утеплювач закладаються дешеві, що не підходять для цього матеріали, з надією на те, що руйнування теплоізоляційного шару відбудеться не відразу, та й не видно, що лежить в середньому шарі стіни. Через кілька років це дасть про себе знати холодними стінами, на яких буде утворюватися конденсат.
Особливістю утеплення стін з розташуванням утеплювача у внутрішньому шарі є так звані «містки холоду». Вони утворюються внаслідок перев'язки двох шарів кладки між собою (наприклад, при колодцевой кладці з цегли — утеплення виконують переривчастим, на окремих ділянках). Містки холоду знижують сумарний опір теплопередачі стіни, через що товщина шару теплоізоляції приймається більше, ніж при суцільному теплоізоляційному шарі.

Внутрішнє утеплення Утеплення стін будинку можна виконувати зсередини приміщення, але такий варіант утеплення з теплофізичні точки зору є не самим оптимальним, тому що при його використанні стіна опиняється в зоні змінної температури і, відповідно, піддається значним навантаженням, що прискорює її руйнування.
Помітне зниження паропропускающіх властивостей стіни, як наслідок, теплоізолюючий матеріал, перебуваючи в зоні позитивних температур, матиме підвищену вологість. Щоб цього не відбувалося, виконують надійну парозахисту. Такий варіант утеплення стіни цілком життєздатний, якщо для цієї мети використовувати екструзійний пінополістирол SobraISOL.

Будівництво доріг Досить значна частина території України розташована в зоні сезонного промерзання грунтів, тобто будівлі і споруди зазнають прояву так званих сил морозного піднімання грунтів і при відсутності захисних заходів отримують значні пошкодження (дефекти та деформації) включаючи повне руйнування.
Навесні і восени з-за великої різниці температур і при підвищеній вологості землю починає пучити, руйнується асфальтове покриття доріг, а розпучені ділянки залізниць стають небезпечними.

Теплоізоляція автомобільних і залізниць (включення шару утеплювача до складу дорожнього полотна) при їх будівництві та реконструкції дозволяє вирішити проблеми, пов'язані з пучнистими грунтами, зменшує глибину промерзання.
Також матеріал широко застосовується для теплоізоляції залізничних насипів, у будівництві об'єктів авіатранспортної інфраструктури (що має схожі проблеми при промерзанні-відтаванні грунтів).
Для виконання морозозащіти конструкцій у дорожньому будівництві як теплоізоляційного шару використовувалися імпортні пінополістирольні плити. В даний час великий вітчизняний виробник пінополістирольних плит (яким є компанія «Sobranie group») почав випуск продукції, що задовольняє всім вимогам дорожніх будівельників.

Спеціальне застосування

Холодильна промисловість Підтримання низьких температур в холодильних і морозильних установках вимагає високих енергетичних витрат. Тому для виробників і споживачів холодильного устаткування актуальна проблема його теплоізоляції. Основними вимогами до матеріалу утеплювача є низьке водопоглинання, здатність витримувати низькі температурні режими, високі теплоізоляційні властивості.
Характеристики плит з екструдованого пінополістиролу SobraISOL підтверджують ефективність використання матеріалу для теплоізоляції холодильних і морозильних камер. Зручність обробки матеріалу, легкість різання, екологічність плит SobraISOL свідчать про перевагу їх застосування для теплоізоляції холодильного обладнання.
Крім того, можливе виконання теплоізоляції підлог льодових спортивних споруд. Але в даному випадку гнучкі труби холодоносія розташовуються в шарі залізобетонної плити верхнього підстави.

Сфера реклами Зручні в обігу і легкі у монтажі рекламні елементи, виготовлені з XPS, стануть незамінним помічником при облаштуванні вивісок, зовнішніх візуальних елементів.

Інше застосування З екструдованого пінополістиролу SobraISOL можливо також виготовлення дощок для серфінгу, плавучих понтонів і елементів наповнення рятувальних жилетів.

vkontakte facebook twitter