Кошик
1 відгук
Контакти
Будівельні матеріали — ТЦ «Дім ДРІМ»
Наявність документів
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38098841-72-00infobox
+38031442-23-80infobox
+38031442-24-60бухгалтерія/факс
+38031442-24-86бухгалтерія/факс
Іван Левко
УкраїнаЗакарпатська областьІршавав. Шевченка, 8490100
Мапа
Мапа

Скловата PureOne 37 RN 15 м.кв.

Скловата PureOne 37 RN 15 м.кв., фото 1
Скловата PureOne 37 RN 15 м.кв., фото 2Скловата PureOne 37 RN 15 м.кв., фото 3
 • На замовлення

Ціну уточнюйте

Скловата PureOne 37 RN 15 м.кв.
Ціну уточнюйте
На замовленняСкловата PureOne 37 RN 15 м.кв.
+38098841-72-00
infobox
 • +38031442-23-80 infobox
 • +38031442-24-60 бухгалтерія/факс
 • +38031442-24-86 бухгалтерія/факс
+38098841-72-00
infobox
 • +38031442-23-80 infobox
 • +38031442-24-60 бухгалтерія/факс
 • +38031442-24-86 бухгалтерія/факс
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти

PureOne - це тепло- та звукоізоляція нового покоління. Це матеріал найвищої якості для бездоганної тепло- та звукоізоляції. Ефективний, негорючий, екологічно чистий. Поряд з чудовими технічними характеристиками PureOne володіє новими, недосяжними для мінеральної ізоляції попереднього покоління, властивостями: нагадує натуральну бавовна чи вовну, не колеться і практично не створює пилу. Крім того, це будівельний матеріал без запаху, легкий, чистий та білосніжний. Унікальний матеріал, розроблений з урахуванням потреб і відчуттів найвимогливіших клієнтів.

PureOne ідеально підходить для тепло- та звукоізоляції дитячих кімнат та інших приміщень, до яких пред'являються особливі вимоги до екологічності та внутрішнього мікроклімату.

 

Натуральні компоненти. PureOne на 95% складається з натуральних і поновлюваних в природі сировинних компонентів. Всі компоненти для виробництва PureOne проходять суворий відбір у лабораторії якості, яка контролює якість сировини на відповідність стандартам компанії. Технологія виробництва продукту PureOne виключає використання фенолу і формальдегіду у виробничому процесі. У виробництві PureOne не використовується вторинна сировина, а також компоненти рослинного походження.

Апробована технологія. PureOne є результатом впровадження нової технології, яка вперше застосовується в Європі та Росії, але при цьому вже перевірена й увійшла в широку практику в інших країнах: тисячі будинків в США і Японії вже побудовані з використанням ізоляційних матеріалів, виготовлених за тією ж технологією, що і PureOne.

Нове зв’язуюче. В якості в’язучого  компонента при виробництві матеріалу PureOne використовується акрил, який отримав широке розповсюдження завдяки своїй нейтральності та безпеки для здоров'я людини. Акрил є надзвичайно інертним полімером, він не взаємодіє з більшістю речовин, що знаходяться в навколишньому середовищі, наприклад, не розчиняється у воді і не окислюється на повітрі. Тому акрил широко застосовується в медицині, косметології та в побуті.

Природний колір волокна, одержуваного з розплаву кварцового піску, - яскраво-білий. Процес виробництва PureOne сприяє його збереженню, так як прозоре акрилове зв’язуюче не  змінює  натуральний колір волокон. Таким чином, технологія виробництва дозволяє зберігати природний білосніжний колір матеріалу. У виробництві PureOne не використовуються хімічні або природні барвники  відбілювачі.

Екологічна чистота та безпека. PureOne підтвердив високий рівень екологічності  відповідно до європейських стандартів (класифікація M1 Eurofins, сертифікат EUCEB), а також отримав найвищу оцінку авторитетних російських установ. Згідно з результатами екологічної експертизи, проведеної компанією EcoStandard group, ізоляційному матеріалу PureOne присвоєна категорія EcoMaterial Absolute (екологічно чистий продукт), що означає відповідність матеріалу найбільш сучасним міжнародним санітарно-гігієнічним і природоохоронним вимогам. URSA стала першим виробником теплоізоляційних матеріалів на російському ринку, чий продукт був відзначений екологічною маркіровкою настільки високого рівня.

Екологічна чистота й безпека PureOne підтверджена Науковим центром здоров'я дітей РАМН. Матеріал рекомендований до використання при будівництві та реконструкції дошкільних загальноосвітніх установ, шкіл і лікувально-профілактичних установ.

Найвищі звукопоглинальні характеристики. Згідно з даними акустичних випробувань в НДІ Будівельної фізики РААСН (НИИСФ) продукція PureOne володіє найвищими звукопоглинальними характеристиками (плити - клас «А», мати - клас «В»).

Структура волокон з еластичним зв’язуючим  дозволяє матеріалу ефективно поглинати енергію звукових хвиль. Звукоізоляційні характеристики конструкцій перегородок з матеріалом PureOne перевершують характеристики більшості існуючих на ринку аналогічних конструкцій із застосуванням скловолокна й кам'яної вати в середньому на 2 дБ (за даними акустичних досліджень НДІ Будівельної фізики РААСН).

Підвищена пружність. Крім відмінних тепло- та звукоізоляційних характеристик мінеральне волокно PureOne володіє підвищеною пружністю і гнучкістю. Завдяки еластичному зв’язуючому , волокна PureOne мають підвищену пружність, що призводить до виникнення у середині матеріалу «ефекту пружини» (англ. «clamping power»). Ця особливість структури забезпечує більш надійну установку матеріалу в розпір і фіксацію в конструкції, а також формостабільність.

Новий стандарт монтажу. Продукт нового покоління тепло- та звукоізоляції PureOne володіє унікальними властивостями, не характерними для волокнистих теплоізоляційних матеріалів попереднього покоління. PureOne по відчуттю нагадує натуральну бавовну чи високоякісну вовну. Це, безсумнівно, робить роботу з матеріалом та монтаж продукту процесом зовсім іншої якості. Крім того, матеріал PureOne практично не утворює пилу. Пил в мінераловатній ізоляції виникає за рахунок порушення структури матеріалу при транспортуванні, зберіганні або монтажі. Утворені при цьому дрібні частинки (пил) - це уламки волокон. Завдяки еластичному зв’язуючому волокна матеріалу PureOne в менш схильні до пошкодження та утворення дрібних частинок. PureOne - будівельний матеріал без запаху. PureOne не містить добавок, що мають неприємний запах, завдяки чому кінцевий продукт повністю позбавлений цієї проблеми.

vkontakte facebook twitter
Характеристики
Основные
Производитель  URSA
Страна производительРоссия
Дополнительные характеристики
Коефіцієнт теплопровідності0, 037 Вт/(м-К)
Група горючостіНГ (негорючий, ДСГУ Б В.2.7-1 9-95)
Показник звукопоглинання0.8
Клас звукопоглинанняB
Інформація для замовлення
 • Ціна: Ціну уточнюйте
Відгуки про товар
Смотрите также
× Войти

Або увійти через соціальні мережі: